Język

o firmie

Firma „STALBUD” Paluch Marcin z siedzibą w Radomiu przy ul. Grzecznarowskiego 44 lok 7 ( I piętro) powstała w 2002 roku. Firma zatrudnia ponad 60 pracowników.

 

 

Terenem działania firmy jest woj. mazowieckie lecz wykonujemy prace w innych regionach kraju oraz Niemczech. Produkowane przez nas wyroby dostarczamy wielu znanym odbiorcom, realizującym inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w produkcji ze stali zwykłej oraz nierdzewnej jak też aluminium w szczególności: balustrad wewnętrznych, zewnętrznych w tym balkonów, ogrodzeń, schodów, daszków oraz innych konstrukcji łączonych ze stalą wg. projektu i koncepcji klienta. Świadczymy również, różnego rodzaju usługi ślusarskie na potrzeby indywidualnego odbiorcy.

 

Nasza firma od wielu lat współpracuje z wiodącymi firmami w branży budowlanej, ciesząc się uznaną renomą w zakresie świadczonych usług oraz terminowości ich realizacji.
Poza ofertą produkcji ze stali „STALBUD” świadczy również usługi w zakresie działalności budowlano-montażowej w tym remonty i konserwacja.

 

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą kompleksowych realizacji zespołów mieszkaniowych na terenie Warszawy. Obiekty nowo wznoszone realizujemy z zespołami i brygadami budowlano-instalacyjnymi korzystającymi z najnowszych technik i technologii inżynierskich. „STALBUD” to firma z przyszłością, godna zaufania i polecenia o czym przekonali się nasi dotychczasowi kontrahenci.

Newsletter

Polecamy nasz newsletter, skrótowy przegląd najważniejszych wydarzeń dotyczących działalności naszej firmy. Wystarczy wpisać e-mail w polu poniżej:

Kontakt

ul.Krasickiego 17/19
26-640 Skaryszew

tel/ fax   +48  360 3213
tel:           604-508-568
tel:           695-508-528

Nasi partnerzy

Firmy zależne