Język

Aluminium DRZWI >> Schüco ADS - system aluminiowy drzwi

Funkcja drzwi nie ogranicza się tylko do do zapewnienia wejścia do budynku. Drzwi, tak jak prawie żaden inny element budynku, muszą spełniać jednocześnie wiele wyszukanych wymagań z zakresu izolacyjności cieplnej, bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Nowy system drzwi aluminiowych Schüco ADS (Aluminium Door System) został opracowany właśnie z myślą o tych wymaganiach. Szeroka oferta systemu zapewnia spełnienie najwyższych oczekiwań dotyczących izolacyjności, a jednocześnie umożliwia zastosowania w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem i automatyką obiektu. Przekonuje on ponadczasowym wzornictwem, umożliwia bezproblemowe połączenie z aluminiowym systemem okiennym Schüco AWS. System drzwiowy Schüco ADS pozwala na realizację najbardziej wyszukanych koncepcji architektonicznych i spełnienie wielorakich oczekiwań dotyczących funkcjonalności drzwi.

Drzwi aluminiowe na jeden rzut oka:
  • Estetyczny wygląd
  • Swoboda konfiguracji
  • Pełna możliwość kształtowania kolorystyki
  • Duża przestrzeń do kreatywności projektowej
  • Możliwość projektowania rozwiązań specjalnych
  • Jakość potwierdzona badaniami
  • Dostępne drzwi o specjalnych, podwyższonych parametrach odpornośći: ogniowej, na włamanie, na przestrzelenie
  • Dostępne wykonania od wersji bez izolacji termicznej do podwyższonej izolacyjności termicznej

Drzwi aluminiowe Schüco wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanych technologii i perfekcyjnym zgraniem elementów składowych. Dzięki temu gwarantują wysoki standard komfortu, bezpieczeństwa, wyglądu zewnętrznego i elegancji.

Schüco - Wasz kompetentny partner w projektowaniu drzwi aluminiowych.

Newsletter

Polecamy nasz newsletter, skrótowy przegląd najważniejszych wydarzeń dotyczących działalności naszej firmy. Wystarczy wpisać e-mail w polu poniżej:

Kontakt

ul.Krasickiego 17/19
26-640 Skaryszew

tel/ fax   +48  360 3213
tel:           604-508-568
tel:           695-508-528

Nasi partnerzy

Firmy zależne